De 3-D Ronde van Achilles Alkmaar 2 oktober 2011

Zondag 2 oktober was het een stralende dag, echt zomers warm.
Het was volgens het KNMI, sinds het bijhouden van de temperaturen, nog nimmer zo warm geweest op deze datum!

Maar ver voordat we het veld in konden had Jolanda, de benodigde vergunningen al verkregen.
Dit jaar wederom wat strengere eisen ten aanzien van de veiligheid; bij iedere groep was dit jaar een veiligheidsfunctionaris aanwezig.
Dat was maar goed ook want het weer was gewoon te goed en er waren dus ook een heleboel "normale" recreanten in het gebied.
Ook dit jaar zijn Jan van  der Meulen en Frank Rose de "geestelijke vaders" van het te schieten parcour,
het was wederom een uitdaging maar ze hebben een mooie wedstrijd weten op te zetten.

Op zaterdag 1 oktober was de opbouwploeg al het veld in geweest om de posities van de doelen te bekijken,
het bleek dat er een paar doelen moesten worden verplaatst omdat het, vanwege het mooie weer, wel heel erg druk was.
Ook werden vast de "droogjes en natjes" naar het Zuidpunt gebracht waar de cateringwagen al klaar stond.
Zoals u kunt lezen was er bij de voorbereidding dus al genoeg te doen.

De opbouwploeg was zondag al weer vroeg in het clubhuis om alle doelen, plokken, afzetlinten enzovoort in de bestelwagens te laden,
om daarna naar het Geestmerambacht te gaan en het parcours op te bouwen.
Ondertussen was men in het clubhuis bezig met de koffie en thee voor de reeds arriverende schutters,
die de scorelijsten kwamen halen en nieuwsgierig zo ze zijn, graag willen weten met wie zij op de baan staan.
In geval van "bijzonderheden" kon Jolanda dit gelukkig allemaal oplossen.

Ruim 160 schutters werden ontvangen door de wedstrijdleider Frank Rose.
Hij informeerde de schutters over de regels vandaag, veiligheid is nummer een!!

We zijn te gast in een openbaar recreatiepark waar de honden vanaf 1 oktober vrij mogen lopen,
het is druk vanwege het mooie weer, dus kijk goed uit!

De schutters gingen onder begeleiding van veiligheidsmensen naar hun startdoel.
Dat bij iedere groep een veiligheidsman aanwezig was werd door de schutters erg op prijs gesteld.  
 

Het parcour was gepland in de vorm van een acht, zodat iedere schutter twee maal langs de cateringwagen kwam,
voor de nodige versterking van de inwendige mens.
Bij de cateringwagen zwaaide Renée en Arjan de scepter,
 je kon er lekkere soep, heerlijke broodjes en diverse gekoelde drankjes krijgen,
die dit jaar verrekend werden met de speciale Achillesmunten.

 Het parcour werd als iets uitdagender ervaren dan het vorige jaar,
ook de afstand die men dit keer moest lopen was ietsje langer, ongeveer 7 km. 

Nieuw was dit jaar een vis in het water! Een grote karper die toch wel moeilijk te zien was.
Nauwelijks 7 meter weg en +/- 20 centimeter onder het wateroppervlak.
Dit bleek voor velen een verrassing, want over de gehele dag op dit hunter-doel maar 12 treffers!!
Gelukkig hebben we Hans van Eekelen en Michael Klopper, beiden hobbyduikers, bereid gevonden om hun vrije zondag op te offeren.
Deze twee heren hebben de gehele dag rondgedobberd om alle pijlen uit het water te vissen.

Heren, onze dank is groot !!!!

iedereen was het er mee eens dat het een fijne dag was, een mooie wedstrijd en mooi weer, wat wil je nog meer.

Om half vier kwamen de eerste schutters in het clubgebouw waar Jolanda de scorebriefjes in ontvangst nam om alle gegevens te verwerken.
Hier kon men ook weer de dorst lessen, dat was wel nodig op de warme dag.
Wie stonden er weer achter de bar iedereen op hun wensen te bedienen?
Oh ja, de familie Delorme! Vanwege de drukte werden ze geassisteerd door Nico.  

In de schiethal kon men drie kramen bewonderen, "Atelier Kleiemarije" van Jan de Goede met mooi bronzen beelden,
Hauke Gipp van "Asgaard Archery" met allerlei traditioneel bogen en daaraan verwanten artikelen en
nieuw vandaag was een kraam met allerlei beveiliging en zelfverdedigingproducten.
De marktkramen hadden genoeg aandacht van de schutters.

Om half zes kon Jolanda en Renée overgaan tot de prijsuitreiking,
echter voordat de prijzen bekend werden gemaakt bedankte ze alle vrijwilligers van vandaag,

de opbouwploeg, de veiligheidsmensen en natuurlijk de barbezetting, zonder hun inzet was deze dag niet mogelijk geweest,
dames en heren vrijwilligers, BEDANKT VOOR EEN ZEER FIJNE DAG!

 Voor de totale prijsuitslag, kijk dan even op onze website!

Vindt u de foto's leuk? Heeft u interesse? Vraag even aan Werner of download ze van picassaweb.

Een foto reportage van deze gezellige verschieting vind u hieronder.

 

   


Het zal moeilijk worden om het weer van dit jaar te overtreffen, maar..........

Allemaal bedankt voor uw komst en graag tot volgend jaar!!!
 

Uitslagen 3D ronde HBSV Achilles Alkmaar
Zondag 2 oktober 2011

Team-wisselprijs 3D ronde hbsv Achilles:

1e plaats:  Streekschutters  96.37%
2e plaats: Saense Handboog Skutters  95.33%
3e plaats: Coenschutters  92.06%
 

Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mej Nikita van Bezooijen DA3 Streekschutters 333
2 Mej Megan van Bezooijen DA3 Streekschutters 299
3 Mej Noelle van Bezooijen DA3 Streekschutters 241
4 Mej Demi Ann Roos DA6 Coenschutters 310
5 Dhr Quinty Roos DA6 Coenschutters 305
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mej Marinka Kampstra DJ4 Eilandschutters 350
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mej Kimberley Robbé DJ6 Saense Handboog Skutters 357
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mevr Monique Radersma DV1 Sint Sebastiaen Den Haag 165
2 Mevr Karin Kwaks DV1 Saense Handboog Skutters 143
3 Mevr Alexandra Rocchitta DV1 Sint Sebastiaen Den Haag 79
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mevr Julia Maijer DV2 Coenschutters 361
2 Mevr Brenda van der Roest DV2 HBV Phoenix 327
3 Mevr Emmy van Wieren DV2 Coenschutters 305
4 Mevr Marije Bosman DV2 Saense Handboog Skutters 281
5 Mevr Stefanie Rosenboom DV2 HSV Waterlandschutters 167
6 Mevr Yvonne Brune DV2 Coenschutters 153
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mevr Monique Koning DV3 HSV Waterlandschutters 297
2 Mevr Monique Goedhart DV3 Streekschutters 252
3 Mevr Marianne Derks DV3 HBV Black Arrow 249
4 Mevr Pauline Massaro DV3 Saense Handboog Skutters 231
5 Mevr Anita van Osch DV3 Streekschutters 231
6 Mevr Tallie Smit DV3 HBV Black Arrow 190
7 Mevr Leida van Zwol DV3 Streekschutters 174
8 Mevr Lia Zegers DV3 Streekschutters 116
9 Mevr Carmel Domburg DV3 Streekschutters 90
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mevr Femke Tjeertes DV4 Saense Handboog Skutters 360
2 Mevr L. Ouwerkerk DV4 Archery Events 320
3 Mevr A. van Bezooijen DV4 Streekschutters 310
4 Mevr Jasmijn Brouwer DV4 HBS de Waert 299
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mevr C. Star DV6 Archery Events 487
2 Mevr Nellie Kint DV6 Saense Handboog Skutters 450
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Mevr Clara Spook DV7 HKS Zoetermeer 206
2 Mevr Manon Ham DV7 HSV Waterlandschutters 141
3 Mevr Elva de Cock Buning DV7 ASSV 86
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Jonah Klepper HA1 Assumburg 232
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Damian van Bezooijen HA2 Streekschutters 350
2 Dhr Youri van Rijn HA2 MSV Zeemacht 334
3 Dhr Robin Top HA2 Coenschutters 250
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Stijn Zant HJ1 HBS de Waert 155
2 Dhr Tobias Brokaar HJ1 HBS de Waert 152
3 Dhr Yoram Goedhart HJ1 Streekschutters 104
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Teun Barendse HJ2 Streekschutters 293
2 Dhr Wesley Kant HJ2 Coenschutters 267
3 Dhr Romano Ferla HJ2 HBV Phoenix 228
4 Dhr Jonathan Mnassine HJ2 Streekschutters 149
5 Dhr Kevin Duppen HJ2 Streekschutters 120
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Daan Bulthuis HJ3 HV de Vrijheid 398
2 Dhr Stijn van Maaswinkel HJ3 HBS de Waert 296
3 Dhr Tony Vial HJ3 HBV Black Arrow 290
4 Dhr Ewan Hilbrands HJ3 DOV 282
5 Dhr Sjoerd van Prooijen HJ3 HBV Black Arrow 278
6 Dhr David Elout HJ3 HBS de Waert 212
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Nick Mandjes HJ4 Saense Handboog Skutters 471
2 Dhr Rick van Alem HJ4 Artemis '79 383
3 Dhr Bas Stenzler HJ4 HSV Waterlandschutters 327
4 Dhr Tim Biesma HJ4 Streekschutters 259
5 Dhr Matthijs Krol HJ4 HBS de Waert 160
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Kjelt van der Roest HJ5 HBV Phoenix 365
2 Dhr Sybe van der Roest HJ5 HBV Phoenix 326
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Dorus Elstgeest HJ6 Archery Events 460
2 Dhr Bradley van Rhee HJ6 Artemis Lelystad 245
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Tom Rezelman HJ7 Streekschutters 282
2 Dhr Max Oostrom HJ7 HBS de Waert 147
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Martin Klepper HV1 Assumburg 336
2 Dhr Jan Klepper HV1 Assumburg 310
3 Dhr John Lute HV1 Assumburg 302
4 Dhr Jan Prins HV1 Eilandschutters 295
5 Dhr André Koene HV1 Brederode 290
6 Dhr Wim Verhoeve HV1 Sint Sebastiaen Den Haag 252
7 Dhr Henri Veerman HV1 HSV Waterlandschutters 199
8 Dhr Marko Kint HV1 Saense Handboog Skutters 197
9 Dhr Andries Domburg HV1 Streekschutters 168
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Dirk Hakvoort HV2 Streekschutters 507
2 Dhr Ben van de Klundert HV2 Artemis Lelystad 374
3 Dhr M. Sjaardema HV2 Streekschutters 370
4 Dhr Felicien Beckman HV2 Coenschutters 361
5 Dhr Bert Nijland HV2 HBV Phoenix 360
6 Dhr Bart Dudink HV2 Streekschutters 347
7 Dhr N. Sjaardema HV2 Streekschutters 311
8 Dhr P. Kruisselbrink HV2 HBV Phoenix 296
9 Dhr Jeroen Koene HV2 Brederode 286
10 Dhr R. Honcoop HV2 KNHS Concordia 282
11 Dhr Marco Stenzler HV2 HSV Waterlandschutters 282
12 Dhr Hans Dijzer HV2 Coenschutters 271
13 Dhr Benno Top HV2 Coenschutters 266
14 Dhr Koos Hoefnagel HV2 Brederode 238
15 Dhr Ben de Haan HV2 Coenschutters 238
16 Dhr Albert Pieters HV2 Gravin Jacoba van Beieren 232
17 Dhr Marcel Gitzels HV2 Coenschutters 232
18 Dhr Okko Venema HV2 HBV Black Arrow 206
19 Dhr Frits Sihan HV2 De Hockendam 123
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Bob v.d. Werff HV3 DOV 391
2 Dhr Hans Heller HV3 HBV Black Arrow 361
3 Dhr Marco Massaro HV3 Saense Handboog Skutters 335
4 Dhr Willem van Prooijen HV3 HBV Black Arrow 323
5 Dhr Vinod Boedhoe HV3 Streekschutters 285
6 Dhr Arjen Jansen HV3 HSV Waterlandschutters 271
7 Dhr Roel Hemminga HV3 HBV Black Arrow 269
8 Dhr Ari Vrijbloed HV3 HSV Waterlandschutters 267
9 Dhr Wout van Aalst HV3 Pijlsnel 252
10 Dhr Jan van Zwol HV3 Streekschutters 197
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Willem Beuken HV4 Handboogschutterij Hilversum 429
2 Dhr Wouter Aalsma HV4 Saense Handboog Skutters 415
3 Dhr Jan van Rijn HV4 MSV Zeemacht 409
4 Dhr Rene van Alem HV4 Artemis '79 350
5 Dhr Dick Elstgeest HV4 Archery Events 273
6 Dhr Martijn Kamphuis HV4 HBV Black Arrow 269
7 Dhr Herman Hoek HV4 Coenschutters 264
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Mark Tjeertes HV5 Saense Handboog Skutters 440
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Ewout Sweers HV6 HSV Waterlandschutters 505
2 Dhr Carlo Robbé HV6 Saense Handboog Skutters 471
3 Dhr Lars Ham HV6 HSV Waterlandschutters 465
4 Dhr Oscar van de Kamp HV6 Streekschutters 465
5 Dhr Ed Stuifzand HV6 HSV Waterlandschutters 453
6 Dhr Danny Tomson HV6 HBS de Waert 450
7 Dhr A.C. van der Plas HV6 Archery Events 422
8 Dhr G. van Bezooijen HV6 Streekschutters 418
9 Dhr Jan Meijer HV6 HBV Black Arrow 417
10 Dhr Rob de Haan HV6 HSV Waterlandschutters 396
11 Dhr Dick van Osch jr HV6 Streekschutters 390
12 Dhr Dick van Osch sr. HV6 Streekschutters 382
13 Dhr Brian van de Kamp HV6 Streekschutters 381
14 Dhr R. Overman HV6 Streekschutters 379
15 Dhr M. van Bezooijen HV6 Streekschutters 342
16 Dhr Theo de Groot HV6 Streekschutters 331
Plaats:

Naam:

Klasse:

Vereniging:                               

Score:
1 Dhr Wim van Harberden HV7 Gravin Jacoba van Beieren 414
2 Dhr Kees Borsboom HV7 NVVTH 355
3 Dhr Hauke Gipp HV7 MSV Zeemacht 349
4 Dhr Mihaly Molnar HV7 Robin Hood 306
5 Dhr Ab van der Wal HV7 Voltreffers 293
6 Dhr M. Zonderland HV7 MSV Zeemacht 289
7 Dhr Jeroen Drenth HV7 HBS de Waert 286
8 Dhr Steven Brouwer HV7 Gravin Jacoba van Beieren 281
9 Dhr Rob Kwak HV7 Saense Handboog Skutters 263
10 Dhr Ed van Oort HV7 Gravin Jacoba van Beieren 261
11 Dhr Harry Benschop HV7 NVVTH 258
12 Dhr Hans Brons HV7 Coenschutters 239
13 Dhr Hans Zwart HV7 Saense Handboog Skutters 237
14 Dhr Dennis op 't Land HV7 Gravin Jacoba van Beieren 197